Qira , Apartament 2+1 ” Komuna e Parisit ” Tiranë.

 • 600€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
qera
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 104 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2

Description


Apartamenti ndodhet tek Komuna e Parisit në një kompleks të ri i quajtur “Kika 3“ , lehtësisht i aksesueshëm në një zonë të shumë të mirë dhe me zhvillim. Pranë apartamentit gjenden instuticione të ndryshme, stacion autobuzi, si dhe ka akses hyrje- dalje të shpejtë në rrugën kryesore. Apartamenti ofrohet në kushte të mira banimi.

Informacion:

► Ambient ndenje
► Ambient gatimi
► 2 Dhoma gjumi
► E mobiluar
► Tualet
► Kondicioner
► Kati 2
► Pallat i ri
► Me ashensor

Për më tepër informacion👇

 • Address Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome