Qira, Apartament 2+1+ Garazh, rruga “Siri Kodra ”,Tiranë.

 • 600€
8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova, Siri Kodra, Rruga Ferit Xhajko, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera
8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova, Siri Kodra, Rruga Ferit Xhajko, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 135 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 7

Description

Apartamenti ndodhet në pallat të ri, shumë pranë daljes në unazë, vendodhja është e favorshme për banim. Pranë apartamentit janë të disponueshme supermarkete, farmaci, urbane, si edhe shumë institucione të ndryshme. Apartamenti ka shumë ndicim natyral, ofrohet i mobiluar me dy ballkone dhe me një pamje shumë të bukur pasi është në katin e fundit. Apatrtamenti është nv distancë 10 min në këmb nga qendra si edhe nga bulevardi i ri i Tiranës.

Organizimi:

 • Fasad xhami në të gjithë hapësirën
 • Ambient ndenje dhe gatimi
 • 2 dhoma gjumi
 • 1 tualet
 • 2 ballkone
 • Apartamenti është i investuar
 • Me shumë ndriçim natyral
 • Disponon Oxhak funksional
 • Kondicionim në  të  gjitha dhomat
 • Pallati është i mirë administruar
 • Post parkimi i mbyllur
 • Kati i 7
 • Pallat i ri, me ashensor.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

 • Address Siri Kodra, Rruga Ferit Xhajko, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome