Qira, Apartament 2+1 + 2 Tualete” Selvia”, Tiranë.

 • 600€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
qera
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 069 45 35 101

Description

Apartamenti dodhetpPranë qendrës së Tiranës, pranë Shkollës së Muzikës, tek kryqëzimi i Selvis. Apartamenti ndodhet në një pallat të ri me ashensor, me orientim Lindje, ka akase nga rruga kryesore, zonë e sigurt dhe me të gjitha facilitetet afër, si supermarket, urban,etj. Apartamenti ndodhet vetëm 3 minuta në këmbë nga Pazari i Ri.

Organizimi:

 • Sallon ndenje
 • Ambient gatimi
 • 2 dhoma gjumi
 • 2 kondicioner
 • 2 tualete
 • Mobiluar
 • Ballkon
 • 2 ashensor
 • Kati 7 pallat i ri

Për më shumë informacion kontaktoni!

 • Address Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome