Qira Apartament 1+1 “Xhamlliku” ,Tiranë.

 • 350€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
qera
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4

Description

Apartamenti ndodhet në zonën e ”Xhamllikut” pranë Conad Profarma në një kompleks të ri. Pranë apartamentit gjenden institucione të ndryshme, shkolla, supermarket, stacion autobuzi dhe me dalje të shpejtë në rrugën kryesore. Apartamenti ofrohet në kushte shumë të mira i sapo lyer , me ndricim natyral, ideal për aktivitete biznesi të ndryshme ose për banim.

Organizimi:

Ambient ndenje dhe gatimi
Dhomë gjumi
Me parket
Tualet me dritare
Kati 4 banim
Me ashensor
Pallat i 2023
Për më shumë informacion kontaktoni!

 • Address Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome