Qira, Apartament 1+1, tek “ 21 Dhjetori” ,Tiranë.

 • 300€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Qira, Apartament 1+1, tek “ 21 Dhjetori” ,Tiranë.

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 61 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1

Description

Informacion:

Apartamenti ndodhet pranë kryqëzimi të  “21-Dhjetorit”, shumë pranë rrugës kryesore, instuticioneve dhe stacionit të autobuzit në një zonë me shumë zhvillim. Apartamenti është në gjëndje të mirë dhe me shumë ndriçim natyral.

Organizimi:

 • Ambient guzhine
 • Ambient ndenje
 • Dhomë gjumi
 • Tualet me dritare
 • Ballkon
 • I pa mobiluar
 • Me Parket
 • Kati 1
 • Pallat i ri me ashensor

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome