Qira, Apartament 1+1, “Rr.Elbasanit” ,Tiranë.

 • 600€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
qera
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 66 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0694535010

Description

Apartamenti ndodhet tek “Rruga e Elbasanit” pranë shkollë së “ Baletit “ në një nga zonat më të preferuara në Tiranë dhe me shumë zhvillim. Apartamenti ka pozicionim buzë rrugës kryesore dhe është shumë i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi. Ofrohet në kushte  të mira për ambiente zyrash.

Organizimi:

 • Ambient ndenje
 • Ambient gatimi
 • Dhomë gjumi
 • 2 Tualete me dritare
 • Pjesërisht i mobiluar
 • Kati 1
 • Pallat egzistues

Për më shumë informacion:

 

https://illyrianhome.al/property/qira-apartament-11-rr-elbasanit-tirane/

 • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome