Qira Apartament 1+1 “Pazari i Ri” ,Tiranë.

 • 400€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Qira Apartament 1+1 “Pazari i Ri” ,Tiranë.
qera
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Qira Apartament 1+1 “Pazari i Ri” ,Tiranë.
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0694535107

Description

Apartamenti ndodhet në zonën e Pazarit të Ri tek rruga  ”Tefta Tashko-Koço” , vetëm 5 minuta në këmbë nga “Sheshi Skendërbej”. Pranë apartamentit gjenden institucione të ndryshme, shkolla, supermarket, rajoni i policisë, spitali, stacion autobuzi dhe me dalje të shpejtë në rrugën kryesore.

Organizimi:

 • Ambient ndenje dhe  gatimi
 • Dhomë gjumi
 • Tualet me dritare
 • Ballkon
 • Mobiliuar
 • 2 Kondicioner
 • Kati 5
 • Me ashensor

Për më shumë informacion kontaktoni!

 • Address Qira Apartament 1+1 “Pazari i Ri” ,Tiranë.
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
Amarildo Zerellari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Amarildo Zerellari
 • Amarildo Zerellari