Qira, Apartament 1+1, “Ministria e Drejtësisë”

 • 400€
9 Qender, Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
qera
9 Qender, Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4

Description

Apartamenti ndodhet prane rruges “Blv.Zogu i Parë “ në Qendër të Tiranës tek “ Ministria e Drejtësisë“. Në një zonë shumë të preferuara me shumë zhvillim,pranë institucioneve të ndryshme, ka akses hyrje- dalje të shpejtë në rrugën kryesore dhe pranë stacioneve të autobuzit. Apartamenti ofrohet ne gjëndje shumë të mirë.

Organizimi:
Ambient ndenje dhe gatimi
Dhome gjumi
Tualet
Ballkon
I mobiluar
2 Kondicionerë
Pallat egzistues
Kati i 4
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

 • Address Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome