Qira, Apartament 1+1, “Blv.Zogu i Parë” ,Tiranë.

 • 400€
9 Qender, Qira, Apartament 1+1, “Blv.Zogu i Parë” ,Tiranë.
qera
9 Qender, Qira, Apartament 1+1, “Blv.Zogu i Parë” ,Tiranë.
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0694535107

Description

Apartamenti ndodhet pranë rrugës “Blv.Zogu i Parë “ në Qendër të Tiranës tek “ Ministria e Drejtësisë“ i pa dhënë asnjëher me qira. Në një zonë shumë të preferuara me shumë zhvillim,pranë institucioneve të ndryshme, ka akses hyrje- dalje të shpejtë në rrugën kryesore dhe pranë stacioneve të autobuzit. Apartamenti bëhet gati në Janar 2023, ndërkoh do vendoset edhe ashensori për 2 ose 3 muaj pasi banoret  kanë rënë dakort.

Organizimi:

 • Ambient ndenje
 • Ambient gatim
 • Dhomë gjumi
 • Tualet me dritare
 • I mobiluar
 • Kondicioner
 • Kati 5
 • Pallat egzistues
 • I pa dhëne më parë me qira
 • Address Qira, Apartament 1+1, “Blv.Zogu i Parë” ,Tiranë.
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
Amarildo Zerellari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Amarildo Zerellari
 • Amarildo Zerellari