Qira, Apartament 1+1, “Astir” ,Tiranë

  • 300€
,

Details

  • Price: 300€
  • Size: 65 m²
  • Rooms: 2
  • Bathroom: 1
  • Type: Apartament
  • Status: qera
  • Kati: 3

Description

Apartamenti ka shumë ndiçim natyral, me orientim Jug- Lindje, ndodhet shumë pranë Vilës L në një pallat të ri me ashensor. Pozicionimi është perfekt pasi ka hyrje dalje me lehtësi nga rruga kryesore shumë pranë ndodhet Stacioni autobuzit, superamrkete, zona është e favorshme dhe idelae pasi ka edhe ambiente publike shplodhse të kopleksit. Apartamenti ka kushte shumë të mira për një jetesë komode dhe të qetë.

Organizimi:

Ambient ndenje
Ambient gatim
Dhomë gjumi
Tualet
Ballkon
I mobiluar
Kondicioner
Kati 3
Pallat i ri me ashensor

Qira, Apartament 1+1, “Astir” ,Tiranë.

Address

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Illyrian Home Real Estate
  • Illyrian Home Real Estate