Qira, Apartament 1+1, “Astir” ,Tiranë.

 • 310€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Qira, Apartament 1+1, “Astir” ,Tiranë.
qera
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Qira, Apartament 1+1, “Astir” ,Tiranë.
 • 310€

Details

 • Price: 310€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0694535107

Description

Apartamenti ka pozicionim shumë të mirë, ndodhet shumë pranë Vilës L dhe ka hyrje dalje me lehtësi nga rruga kryesore. Apartamenti ka kushte shumë të mira për një jetesë komode dhe të qetë.

Organizimi:

Ambient ndenje
Ambient gatim
Dhomë gjumi
Tualet
Ballkon
I mobiluar
Kondicioner
Kati 3
Pallat i ri me ashensor

 • Address Qira, Apartament 1+1, “Astir” ,Tiranë.
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
Amarildo Zerellari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Amarildo Zerellari
 • Amarildo Zerellari