Qira , Apartament 1+1 ” Astir ” Tiranë.

 • 350€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Qira , Apartament 1+1 ” Astir ” Tiranë
qera
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Qira , Apartament 1+1 ” Astir ” Tiranë
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0694535107

Description

Apartamenti ka pozicionim shumë të mirë, ndodhet shumë pranë bar ”Bohem” ,ka hyrje dalje me lehtësi nga rruga kryesore. Apartamenti ka kushte shumë të mira për një jetesë komode dhe të qetë.

Informacion:
► Ambjent ndenje
► Ambient gatimi
► Dhomë gjumi
► Tualet
► Ballkon
► I mobiluar
► Pallat i ri me 2 ashensor
► Kati 3
► Kondicioner

Për më tepër informacion

 • Address Qira , Apartament 1+1 ” Astir ” Tiranë
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
Amarildo Zerellari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Amarildo Zerellari
 • Amarildo Zerellari