Qira, Apartament 1+1, “Ali Demi” ,Tiranë.

 • 400€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Qira, Apartament 1+1, “Ali Demi” ,Tiranë.
qera
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Qira, Apartament 1+1, “Ali Demi” ,Tiranë.
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 72 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0694535107

Features

Description

Apartamenti ndodhet pranë fushës ”Ali Demi”  në një pallat të ri, të vitit 2022. Apartamenti ka shumë ndicim natyral, orientim me fushpamje, ndodhet në një zonë me shumë zhvillim. Aredimi është bashkohor, me të gjitha paisjet e reja. Pranë apartamentit gjenden instuticione të ndryshme, shkolla, supermarket, stacion autobuzi dhe me dalje të shpejtë në rrugën kryesore si edhe tek Unaza e Madhe e Tiranës.

Apartamenti është i disponueshëm në  datë 1 Dhjetor.

Organizimi:

 • Ambient ndenje
 • Ambient gatimi
 • Paisjet elektroshtëpiake të gjitha të reja
 • Dhomë gjumi
 • Tualet
 • Ballkon
 • I mobiluar në mënyrë bashkohore
 • 2 Kondicioner
 • I shtruar Me parket
 • Kati 4, Pallat i Ri me ashensor
 • Post Parkimi

Për më shumë informacion:

 • Address Qira, Apartament 1+1, “Ali Demi” ,Tiranë.
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
Amarildo Zerellari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Amarildo Zerellari
 • Amarildo Zerellari