Qira, Apartament 1+1, “21 Dhjetori” ,Tiranë.

 • 400€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
qera
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0682034012

Description

Apartamenti ndodhet tek zona e parkut ”21 Dhetorit”,  në një pallat të ri pranë pallateve “Kontakt “. Apartamenti ka shumë ndicim natyral dhe ndodhet në një zonë me shumë zhvillim. Pranë apartamentit gjenden institucione të ndryshme, shkolla, supermarket, stacion autobuzi dhe me dalje të shpejtë në rrugën kryesore, është i mobiluar me arkitekt dhe jepet vetëm për çifte jo studentë.

Organizimi:

 • Ambient ndenje
 • Ambient gatimi
 • Dhomë gjumi
 • Tualet
 • I mobiluar
 • Me parket
 • Pallat i ri
 • Kati 4

Për më shumë informacion na kontaktoni:

https://illyrianhome.al/property/qira-apartament-11-21-dhjetori-tirane-4/

 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Amarildo Zerellari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Amarildo Zerellari
 • Amarildo Zerellari