Qira, Ambient, ”Tregu Elektrik” ,Tiranë.

  • 400€
, Tregu Elektrik, Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Qira, Ambient, ”Tregu Elektrik” ,Tiranë.

, Tregu Elektrik, Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 400€

Details

  • Price: 400€
  • Size: 70 m²
  • Bathroom: 1
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera

Description

Informacion:

Ambienti ndodhet tek zona e ” Tregut Elektrik,” , buzë rrugës ”Todi Shkurti ” . Zona ku ndodhet ambienti ka akses në rrugë kryesore si edhe mundësi për tu gjendur lehtësisht. Ambienti është i investuar, gati për aktiviteti dhe ofrohet në kushte të mira. Çmimi është i diskutushëm.

  • Address Tregu Elektrik, Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
  • artur illyrianhome