Qira, Ambient për zyra/biznes,“ Rr. Durrësit “, Tiranë

 • 450€
10 Rr. Durresit / Prokuroria, Rruga e Durrsit
qera

Qira, Ambient për zyra/biznes,“ Rr. Durrësit “, Tiranë

10 Rr. Durresit / Prokuroria, Rruga e Durrsit
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 2

Description

Informacion:
Ambienti ofrohet në kushte shumë të mira  është gati për aktivitet, i ndarë në 2 ambiente pune me kondicioner dhe ndodhet buzë rrugës kryesore në kat të 2 , pranë “ Ministrisë  të  Arsimit ” në Rrugen e Durrësit , i përshtatshëm për zyra ose biznese si klinika,qendra kursesh, etj.

Për më shumë informacion:

 • Address Rruga e Durrsit
 • City Tirane
 • Area 10 Rr. Durresit / Prokuroria

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome