Qira Ambient/Magazinë 180m2 ” Prush, Kombinat ” Tiranë.

 • 520€
6 Kombinat / Vaqarr / Ndroq, Prush, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1041, Albania
qera
6 Kombinat / Vaqarr / Ndroq, Prush, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1041, Albania
 • 520€

Details

 • Price: 520€
 • Size: 180 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi, magazine
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0694535107

Description

Ambienti ndodhet në rrugën e Prushit , zonë industriale ideale për magazinim ose biznese të ndryshme falë aksesit me rrugën kryesore.
Sipërfaqe totale 180 m2 dhe lartësi 3 m

Për më shumë informacion:
+355 69 45 35 107

 • Address Prush, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1041, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Kombinat / Vaqarr / Ndroq

Contact Information

View Listings
Amarildo Zerellari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Amarildo Zerellari
 • Amarildo Zerellari