Qira , Ambient Lokali , ” Gjimnazi Partizani ”, Tiranë.

 • 600€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga Ali Pashë Gucia, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
qera
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga Ali Pashë Gucia, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 300 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera

Description

Ambienti i lokalit pozicionohet në një zonë shumë të mirë dhe me shumë zhvillim afër qendrës, pranë  gjimnazit ”  Partizani”. Lokali ofrohet në kushte shumë të mira, i investuar, ambjet të jashtëm pa taks ekstra. Sipërfaqja totale e ambjentit është 300m2 ku 100m2 është sipërfaqja e brëndshme dhe 200m2 sipërfaqja e jashtme. Ambjenti është i përshtatshëm edhe  për aktivitete te tjera biznesi. Cmimi është i diskutueshëm.

Organizimi:

 • Aktualisht në gjendje pune
 • Klientel e ngritur
 • I investuar
 • Kapacitet 25 tavolina

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

 • Address Rruga Ali Pashë Gucia, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome