Qira, Ambient Biznesi “Zogu i Zi“, Tiranë

 • 200€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Qira, Ambient Biznesi “Zogu i Zi“, Tiranë
qera
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Qira, Ambient Biznesi “Zogu i Zi“, Tiranë
 • 200€

Details

 • Price: 200€
 • Size: 13 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0694535107

Description

Ambienti ndodhet në katin e parë mbi dyqanet buzë rrugës kryesore tek “ Zogu i Zi“ , ku pranë tij gjenden instuticione të ndryshme dhe stacioni i autobuzit. Ambienti është i investuar dhe i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi falë vendodhjes.

Organizimi:

 • Sipërfaqia totale 13 m2
 • Tualet
 • Fasad xhami
 • I mobiluar
 • Buzë rruge
 • Kati 1
 • Pallat i ri

Për më shumë informacion na kontaktoni:

 • Address Qira, Ambient Biznesi “Zogu i Zi“, Tiranë
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
Amarildo Zerellari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Amarildo Zerellari
 • Amarildo Zerellari