Qira, Ambient Biznesi “Yzberisht “, Tiranë.

 • 270€
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
qera
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • 270€

Details

 • Price: 270€
 • Size: 52 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0694535107

Description

Ambienti ndodhet tek zona e“ Yzberishtit “ brënda një kompleksi pallatesh pranë bulevardit të ri “Astir-Yzberisht “ . Ambienti ka hapësirë të bollshme  dhe me shumë ndriçim natyral , ka pozicionim pranë rrugës kryesore si dhe lehtësisht i aksesueshëm. Ofrohet për aktivitete të ndryshme  biznesi.

Organizimi

– Siperfaqia 52 m2
– Fasadë xhami
– Qepen
– Magazinë
– Kati 0
– Tualet
– Me pllaka
– Ndërtim i ri

Për më shumë informacion na kontaktoni:

https://illyrianhome.al/property/qira-ambient-biznesi-yzberisht-tirane/

 • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome