Qira, Ambient Biznesi ,Tiranë.

 • 800€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Qira, Ambient Biznesi ,Tiranë.
qera
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Qira, Ambient Biznesi ,Tiranë.
 • 800€

Details

 • Price: 800€
 • Size: 130 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi, zyre
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0694535107

Description

Ambienti ndodhet tek “Bulevardi Zogu  i Parë “,ka akses te lehtë  hyrje-dalje , dy ballkone me fasadë xhami ,pamje nga rruga kryesore të  japin mundësin e reklamimit të biznesit , pozicionohet në  një vend  lehtësisht të dallueshëm . Fluksi i lëvizjeve është i lartë pasi është rruga kryesore që lidhë bulevardin e ri , Unazen e vogël dhe Qëndren e Tiranës .Ambienti ka hapsirë të  bollshme dhe mund të shfrytezohet për aktivitete të ndryshme biznesi , pasi pranë tij ndodhen edhe institucione të tjera si ;  Ministria e Drejtësis ,Banka të ndryshme , Fakultete   etj . Ambienti është i investuar dhe jepet së bashku me paisje si Kompjutera , Tavolina ,Karrike.

Organizimi:

 • 3 Ambiente pune
 • Sipërfaqia totale 130 m2
 • Tualet
 • 2 Ballkone të mbyllur
 • 3 Kondicioner
 • I investuar
 • Kati 1 me ashensor
 • Me fasad xhami nga rruga kryesore

Për më shumë informacion kontakoni:

 • Address Qira, Ambient Biznesi ,Tiranë.
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
Amarildo Zerellari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Amarildo Zerellari
 • Amarildo Zerellari