Qira, Ambient biznesi, “Std. Dinamo” ,Tiranë.

 • 380€
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
qera
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • 380€

Details

 • Price: 380€
 • Size: 55 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0694535101

Description

Ambienti ndodhet tek “Stadiumi Dinamo” në bllok panë “Mon Amour” në një nga zonat më të preferuara në Tiranë. Facilitetet e saj, e bëjnë ambientin të jetë në kushte optimale për aktivitet biznesi. Pranë ambientit ka shumë biznese të tjera, kjo e bënë një zonë me shumë zhvillim. Pozicionimi i tij është pranë rrugës kryesore dhe ofrohet në kushte shumë të mira për ambiente zyrash.

Organizimi:

• 3 Dhoma
• Tualet
• Kondicioner
• Pallat ekzistues(i rikonstruktuar)
• Kati i 1
• Hyrje më vete

Për më shumë informacion na kontaktoni:

https://illyrianhome.al/property/qira-ambient-biznesi-std-dinamo-tirane/

 • Address Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson

Contact Information

View Listings
Amarildo Zerellari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Amarildo Zerellari
 • Amarildo Zerellari