Qira, Ambient Biznesi, “Astir”, Tiranë.

 • 700€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
qera
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 140 m²
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera

Description

Ambienti ndodhet në Astir, pranë  “Vila L“. në një zonë me shumë aktivitete, ambienti ka akses hyrje – dalje të shpejtë në rrugën kryesore, si dhe vendodhje lehtësishtë të aksesueshme. Ambienti ofrohet në kushte të mira, me ndriçim natyral dhe hapësirë të bollshme, ideal për aktivitete të ndryshme si, zyra, kopështe, kisha, organizata, etj .

Organizimi:

 • 2 Ambiente pune
 • 2 Tualete
 • 2 Kondicioner
 • Kati 0
 • Fasadë xhami
 • Me parket

Për më shumë informacion na kontaktoni:

 • Address Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome