Qira, Ambient Biznesi 53 m2 ”Kompleksi Orion” ,Tiranë.

 • 420€
4 Spitali / Allias / Tufine, Komisariati i Policisë Nr.4 - Policia e Tiranës, Rruga Aleksandër Moisiu, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
qera
4 Spitali / Allias / Tufine, Komisariati i Policisë Nr.4 - Policia e Tiranës, Rruga Aleksandër Moisiu, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • 420€

Details

 • Price: 420€
 • Size: 53 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera

Description

Ambienti ndodhet brënda një kompleks të ri pranë “Komisariatit nr 4” , kati 0 me tualet ,kondicioner ,buzë rruge dhe me fasad xhami në pjesën më të madhe të tij. Sipërfaqia e ambientit është 53 m2 me një lartësi prej 5m .  Zona ku ndodhet ambienti është e populluar dhe e përshtatshme për të ushtruar aktivitete biznesi të ndryshme si dhe lehtësisht për tu gjendur. Ambienti është i investuar, gati për aktiviteti dhe ofrohet në kushte shumë të mira. Çmimi është i diskutushëm.

 • Address Komisariati i Policisë Nr.4 - Policia e Tiranës, Rruga Aleksandër Moisiu, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Spitali / Allias / Tufine

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome