Qira, Ambient, ”Ali Demi” ,Tiranë.

 • 450€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Qira, Ambient, ”Ali Demi” ,Tiranë.

1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 160 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera

Features

Description

Ambienti ndodhet tek zona e ” Ali Demi,” , buzë rrugës ”Idriz Dollaku ” ,kati 0 me lartësi 3.20 m dhe me 2 poste parkimi . Zona ku ndodhet ambienti ka akses në rrugë kryesore  si edhe mundësi për tu gjendur lehtësisht. Ambienti  ofrohet në kushte të mira.

Për më shumë informacion:

 • Address Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome