Qera, Zyrë, Qendër, Tiranë

 • 220€
Rruga George W Bush

Qera, Zyrë, Qendër, Tiranë

Rruga George W Bush
 • 220€

Details

 • Property ID: 32192
 • Price: 220€
 • Property Size: 32 m²
 • Property Type: zyre
 • Property Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 069959753

Description

Jepet me qera zyrë në Qendër, mbi Credins bank. Ambienti ndodhet në katin e 2 me sipërfaqe totale prej 32 m2. Është një mundësi e mire investimi pasi është i pozicionuar në një lokacion mjaft të favorshëm dhe ka fasadë nga rruga kryesore. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!.l

 • Address Rruga George W Bush, Tirane
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate
 • 0699599753

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate