Qera, Vilë, Sauk, Tiranë 1,200 € /Muaj ID: OPP+19973

 • 1.200€
2 Qyteti Studenti / Sauk, sauk
qera

Qera, Vilë, Sauk, Tiranë 1,200 € /Muaj ID: OPP+19973

2 Qyteti Studenti / Sauk, sauk
 • 1.200€

Details

 • Price: 1.200€
 • Size: 380 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355693339000

Description

Jepet me Qera, Vilë në Sauk.
Informacion mbi vilën:
• Sipërfaqja e truallit 380m2.
• Sipërfaqja e ndërtimit: 117m2.
• Strukturë 2-katëshe
• Orientim veri-jug-lindje-perëndim
• Me dokumentacion të rregullt hipotekor.
Organizimi:
– Kati i parë është i organizuar në ambient ndenjie dhe gatimi dhe tualet.
– Kati i dytë është totalisht i investuar, me 3 dhoma gjumi, 2 tualetet dhe ballkoni.
Investime ekstra:
Me spote ndriçues.
Vila është e pajisur me sistem kondicioinimi.
Objekti është i mbuluar me çati.
Jepet me qera bosh & e mbiluar sipas preferencës së klientit.
Zonë e qetë dhe lehtësisht e aksesueshme.
Cilësime të tjera:
• Ndërtim cilësor.
• Totalisht e investuar shtuar me parket, dritaret dopio xham plastike.
• Pamje nga Tirana.
• Opsion ideal investimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address sauk
 • City Tirane
 • Area 2 Qyteti Studenti / Sauk

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +