Qera, Vilë, Kinostudio, Tiranë. 1,500 € /Muaj ID: plus16623

 • 1.500€
4 Kinostudio / Porcelan, Ura, Rruga Myslym Keta, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Qera, Vilë, Kinostudio, Tiranë. 1,500 € /Muaj ID: plus16623

4 Kinostudio / Porcelan, Ura, Rruga Myslym Keta, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.500€

Details

 • Price: 1.500€
 • Size: 4000 m²
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692985009

Description

Jepet me qera vilë në zonën e Kinostudios, tek rruga Ura.
•Objekti, ndodhet shumë afër me rrugën kryesore.
•Klima është e përshtatshme për banim, me përparesi në të gjitha stinët.
•Vila ka një siperfaqe ndërtimi prej 220 m2, sipërfaqe totale 4000m2 .
Strukturë 2-katëshe.
Kati i parë organizohet në ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe oborr.
Kati i dytë organizohet në ambient ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete , 2 ballkone.
• Me hipotek
• Me parking
• Me garazh
• Me pishinë
•Opsion ideal investimi!

 • Address Ura, Rruga Myslym Keta, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Kinostudio / Porcelan

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +