Qera Vile 3 Kateshe per Shkolle ose Kopesht

 • 1.600€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga Thanas Ziko, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Qera Vile 3 Kateshe per Shkolle ose Kopesht

8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga Thanas Ziko, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.600€

Details

 • Price: 1.600€
 • Size: 600 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Type: ambjent biznesi, Vile
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0694822228

Description

Jepet me Qera Vile 3 Katshe me sip,360 ndertim ku nga secili kate ka 120m,dhe 64m eshte pjesa e bodrumit qe mund te perdoret per magazine.Vila ka sherbyer per shkolle,por eshte shume e pershtatshme edhe per Kopesht ose Hostel.Eshte edhe pjesa e truallit qe ka nje sip,260m qe mund te futen deri ne 4 makina brenda ose te perdoret per oborr.Ndodhet afer Shkolles se Kuqe.
Per me shume kontaktoni.

 • Address Rruga Thanas Ziko, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare "SARAJ"
 • Agjensi Imobiliare "SARAJ"