Qera, Shtëpi Private 1+1, Pazari I Ri, Tiranë. 400 € /Muaj

 • 400€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, pazari i ri
qera

Qera, Shtëpi Private 1+1, Pazari I Ri, Tiranë. 400 € /Muaj

2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, pazari i ri
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 53 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355697015473

Features

Description

Jepet me qera, Shtëpi Private 1+1, Pazari i Ri.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 53 m2
• Kati 1.
• Orientim jug -lindje.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 1 dhomë gjumi, tualet.
Cilësime të tjera:
• I sapo investuar.
• Me hipotekë.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
•Me sistem Kondicionimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address pazari i ri
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +