Qera per Zyra ose Call Center te BLV Zogu 1

 • 600€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Qera per Zyra ose Call Center te BLV Zogu 1

9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 155 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi, Apartament, zyre
 • Status: qera
 • Kati: 10
 • Mob / Tel: 0694822228

Description

Jepet me qera Ambjent 3+1 me sip,155m per zyra ose call center,ambjenti eshte i ndare ne 3+1 ku ka dhe ambjent e gatimit dhe nje tualet.Eshte perdorur per call center.Ndodhet ne katin e 10 ne nje pallat 13 katesh me 2 ashensore.Ndodhet te BLV Zogu 1 ngjitur me Martenitetin e vjeter.Ka pamje nga rruga kryesore.
Cmimi perfshin dhe taksat.
Per me shume kontaktoni.

 • Address Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare "SARAJ"
 • Agjensi Imobiliare "SARAJ"