Qera, Papafingo 1+1, Fresku, Tiranë. 120 € /Muaj ID: OPP+21658

 • 120€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
qera

Qera, Papafingo 1+1, Fresku, Tiranë. 120 € /Muaj ID: OPP+21658

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 120€

Details

 • Price: 120€
 • Size: 56 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 355693489771

Description

Jepet me Qera, Papafingo 1+1, në zonën e Freskut, Rruga e Dajtit, tek 2 Luanët.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 55.81m2.
• Kati 5.
• Orientim jug-perëndim.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhomë gjumi, tualet, ballkon.
Cilësime të tjera:
• Bosh
• Me hipotekë.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Ndërtim i Ri.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Me ashensor.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +