Qera, Magazinë, Tufinë, Tiranë 800 € /Muaj ID: OPP+18663

 • 800€
4 Spitali / Allias / Tufine, Shtish-Tufinë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
qera

Qera, Magazinë, Tufinë, Tiranë 800 € /Muaj ID: OPP+18663

4 Spitali / Allias / Tufine, Shtish-Tufinë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • 800€

Details

 • Price: 800€
 • Size: 400 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355697015473

Description

Jepet me qera, Magazinë .
Ambjenti ndodhet në rrugën e Arbrit, pranë lokacionit të Fundjavë Ndryshe.
Me sipërfaqe 400m2, lartësia e ambientit është 3.5m.
Ambjenti ndodhet në një lokacion të favorshëm dhe mund të shtrytëzohet për një shumëllojshmëri biznesesh.
• Disponon linjë 3-fazore.
• Ndërtim i ri.
Hapësira të mjaftueshme për ngarkim-shkarkim kamioni.
Ambjenti ka hapësirë për parkim makinash.
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Lokacion i favorshëm, buzë rrugës kryesore.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Shtish-Tufinë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Spitali / Allias / Tufine

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +