Qera, Lokal, Porcelan, Tiranë. 300 € /Muaj, plus16361

 • 300€
Porcelan, tek Xhamia Xhura

Qera, Lokal, Porcelan, Tiranë. 300 € /Muaj, plus16361

Porcelan, tek Xhamia Xhura
 • 300€

Details

 • Property ID: 32688
 • Price: 300€
 • Property Size: 120 m²
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Lokal bar-kafe
 • Property Status: qera
 • Mob / Tel: 0697015473

Description

Jepet me qera, Lokal, në zonën e Porcelanit, tek Xhamia Xhura.
Më tepër informacion:
• Sipërfaqja totale: 120 m2 .
• Sipërfaqja e brendshme: 35m2
• Sipërfaqja e jashtme e shfrytëzueshme: 85m2
• Kati 0.
• Orientim Lindje-Perëndim.
• 1 Tualet.
• Me hipotekë.
• Totalisht i mobiluar.
• Kubaturë e rregullt.
• Me kondicioner dhe aspirim.
• Mundësi parkimi.
Për ta vizituar na kontaktoni! plus16361

 • Address Porcelan, tek Xhamia Xhura
 • City Tirane
 • Area 4 Kinostudio / Porcelan

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +