Qera, Kapanon, Autostrada Tiranë Durrës. 14,700 € /Muaj ID: OPP+27616

  • 14.700€
11 Autostrada Tr.-Dr., Autostrada

Details

  • Price: 14.700€
  • Size: 4900 m²
  • Type: magazine
  • Status: qera
  • Mob / Tel: +355696141644

Description

Jepet me qera, Kapanon industrial.
Pozicionuar në Autostradën Tiranë-Durrës, Fllakë (9.5 km nga porti i durrësit, 38 km nga qendra e tiranës)
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqe totale 4900 m2.
• Kapanoni dhe ambientet e zyrave (organizuar si ne vijim ambjente zyrash 900m2 , kapanon 4000m2, ambjente te jashtme parkim dhe rruge kalimi trajlerash 3000m2).
• Viti i ndërtimit 2022.
• Ambjenti është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi duke përfshirë : fabrika, fasoneri, magazina, ambjente të tjera biznesi.
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Opsion ideal investimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!

  • Address Autostrada
  • Area 11 Autostrada Tr.-Dr.

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
  • Future Home Opportunity +