Qera, Godinë, Kodra E Priftit, Tiranë. 3,000 € /Muaj ID: OPP+30085

 • 3.000€
, Kodra E. Priftit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
qera
, Kodra E. Priftit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • 3.000€

Details

 • Price: 3.000€
 • Size: 890 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355693339000

Description

Adresa: Kodra e Priftit, Tiranë.
Investoni të sigurtë për të ardhmen me një pozicion strategjik për biznesin tuaj!

Më shumë informacion mbi pronën:
• Sipërfaqe toke: 890 m2.
• Sipërfaqe ndërtimi 572 m2.
• Strukturë 2-katëshe.
• Orientim veri-jug-lindje- perëndim.
• Ndërtim i 2022.
• Kubaturë e rregullt për secilin ambient të brendshëm.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Me sistem kapot.
• Hapsira të dedikuara për poste parkimi .

Organizimi:
• Kati 1 – me sipërfaqe 286 m2 open space.
• Kati 2 – me sipërfaqe 286m2 open space.
Ambjenti komercial është I përshtatshëm për një sërë aktivitetesh të nevojshme në zonë:
– Show Room.
– Shkollë.
– Zyra për Biznese të ndryshme.
– Magazinim.

Detaje të tjera:
• Vendndodhje strategjike për tu lidhur me aksin kryesor të Unazës gjë që i mundëson biznesit tuaj vizibilitet dhe lehtësi në aksesimin e lokacionit..
• Poziciononi biznesin tuaj në një nga lokacionet më aktive të zones, bëni investimin e duhur.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni !

 • Address Kodra E. Priftit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +