Qera, Bar-Restorant, Fresku, Tiranë 820 € /Muaj ID: OPP+18461

 • 820€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
qera

Qera, Bar-Restorant, Fresku, Tiranë 820 € /Muaj ID: OPP+18461

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 820€

Details

 • Price: 820€
 • Size: 1920 m²
 • Bathrooms: 4
 • Type: Lokal bar-resorant
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0697015473

Description

Ambjenti ndodhet në zonën e Freskut , në rrugën e “Dajtit”.
Ambjenti ka orientim jug-perëndim dhe disponon sipërfaqe si në vijim:
• 1920m2 sipërfaqe ndërtimi
• 13000m2 sipërfaqe trualli.
• 750m2 kati i parë organizuar si bar-restorant-piceri.
• 750m2 kati i dytë organizuar si sallë eventesh.
• 200m2 verandë.
• 550m2 bodrum.
Ambjenti ka strukturë 2 katëshe .
Ambjenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
I investuar me:
• vetratë xhami
• sistem kondicionimi
• spote ndriçues
Ofron:
• Guzhinë të kompletuar
• Pajisje të tjera të nevojshme
• Verandë
• Ambjent të bollshëm
• Me pamje nga Tirana.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +