Qera Apartament, Ambjent Biznesi Dhe Garazh, Xhamlliku, Tiranë. 800 € /Muaj ID: OPP+18459

 • 800€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Qera Apartament, Ambjent Biznesi Dhe Garazh, Xhamlliku, Tiranë. 800 € /Muaj ID: OPP+18459

3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 800€

Details

 • Price: 800€
 • Size: 513 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355692542681

Description

Jepet me Qera Apartament, Ambjent biznesi dhe Garazh, Xhamlliku, rruga Arkitekt Sinani.
Informacion mbi pronat:
• Garazh Kati 0, Ambjent biznesi kati 1, Apartamenti kati 2.
• Sipërfaqja e garazhit: 280 m2
, Sipërfaqja e Ambjentit 233 m2.
• Të investuar.
• Ndërtim i ri.
• Disponojnë dokumentacion të rregullt hipotekor.
.
• Ambienti është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi si: call center, supermarkete etj
.
• Mundesi shumë e mirë investimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +