Compare Listings

Qera, Apartament 3+1, Rruga Kongresi Manastirit Cmimi: 300 € / muaj ID: plus11375

Rruga Kongresi i Manastirit
300€

Detail

 • Property ID: 8581
 • Price: 300€
 • Property Size: 120 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: qera
 • Kati: 2

Description

Jepet me qera apartament në rrugën Kongresi i Manastirit. Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 120m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. Apartamenti jepet me qera i mobiluar.

Orientimi i tij veri-lindje mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës.

Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).

Ekstra që ofron apartamenti: • me hipotek • kubaturë e rregullt • ndërtim cilësor • me ashensor • disponon post parkimi

Për ta vizituar na kontaktoni !

ID: plus11375

 

 • Address: Xhamlliku, Rruga Xhanfize Keko, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City: Tirane
 • Country: Albania

Contact info

Future Home Opportunity +
Future Home Opportunity +
003554 4526666
Facebook

Enquire about this property