Qera, Apartament 3+1, Rruga Ismail Qemali, Blloku, Tiranë. 2,500 € /Muaj ID: OPP+19267

 • 2.500€
5 Blloku, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Qera, Apartament 3+1, Rruga Ismail Qemali, Blloku, Tiranë. 2,500 € /Muaj ID: OPP+19267

5 Blloku, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 2.500€

Details

 • Price: 2.500€
 • Size: 197 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692985009

Description

Jepet me qera, Apartament 2+1, në zonën e Bllokut, Rruga Ismail Qemali.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 197m2.
• Kati i 2.
• Orientim veri.
Organizimi:
Ambient ndenjie, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, verandë.
Cilësime të tjera:
• Totalisht i investuar
• Me hipotekë.
• Mobilim bashkëkohor.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Kubaturë e rregullt.
• Me sistem chiller.
• Punime cilësore.
• Ndërtim i ri.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +