Qera, Apartament 3+1, Fresku, Tiranë 500 € /Muaj ID: OPP+20300

 • 500€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
qera

Qera, Apartament 3+1, Fresku, Tiranë 500 € /Muaj ID: OPP+20300

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 180 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0694054625

Description

Jepet me qera, apartament 3+1 në Fresk, në rrugën e Dajtit.
Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqja e apartamentit: 180m2.
• Kati i 5 banim.
• Orientim jug-lindje.
• Me hipotek.
Apartamenti disponon: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare, 1 depo, verandë dhe garazh me 2 poste parkimi.
Cilësime të tjera:
• Ndërtim i ri
• Punime cilësore.
• Totalisht i investuar .
• Sistem kondicionimi në çdo dhomë.
• Mobilim i ri.
• Ndriçim natyral.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +