Qera, Apartament 3+1, Fresku, Tiranë 450 € /Muaj ID: OPP+22765

 • 450€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
qera

Qera, Apartament 3+1, Fresku, Tiranë 450 € /Muaj ID: OPP+22765

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 270 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355697015473

Description

Jepet me qera, Apartament 3+1, në Fresk, rruga Sotir Caci.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 270 m2.
• Kati i 2-të (i një vile)
• Orientim Veri-Perëndim.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe verandë.
Cilësime të tjera:
• Super Mobilim.
• Ndërtim i ri.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +