Qera, Apartament 3+1, Fresk, Tiranë. 400 € /Muaj

  • 400€
,

Details

  • Price: 400€
  • Size: 270 m²
  • Rooms: 4
  • Type: Apartament
  • Status: qera
  • Kati: 2
  • Mob / Tel: +355693339000

Description

Jepet me qera, Apartament 3+1, në Fresk, rruga Sotir Caci.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 270 m2.
• Kati i 2-të (i një vile)
• Orientim Veri-Perëndim.
Organizimi: Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe verandë. Cilësime të tjera:
• Super Mobilim.
• Ndërtim i ri.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.

Address

  • City Tirane

Contact Information

View Listings
dori duka

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
dori duka
  • dori duka