Qera, Apartament 2+1, Unaza E Re, Tiranë. 400 € /Muaj ID: OPP+29263

 • 400€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Unaza e Madhe, Astir, Njësia Bashkiake Nr. 7, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
qera
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Unaza e Madhe, Astir, Njësia Bashkiake Nr. 7, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: +355694058741

Description

Jepet me qera, Apartament 2+1 në zonën e Astirit, kompleksi Ales.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja e apartamentit: 120 m2
• Kati i 8
• Orientim lindje.
Organizimi:
Ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, ballkon .
Cilësime të tjera:
• I mobiluar
•Disponon magazinë.
•Totalisht i investuar
•Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt
• Punime cilësore
• Ndriçim natyral
• Me ashensor
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Unaza e Madhe, Astir, Njësia Bashkiake Nr. 7, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +