Qera, Apartament 2+1, TEG, Tiranë. OPP+31061

 • 1.500€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, TEG
qera
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, TEG
 • 1.500€

Details

 • Price: 1.500€
 • Size: 256 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355694054626

Description

Jepet me Qera, Apartament 2+1+2 + Garazh + Depo.
Adresa: Tiranë, TEG, Rezidenca Holisoft Sofia.
Më shumë informacion mbi pronën:
• Sipërfaqe totale: 256 m2.
• Sipërfaqe e brendshme: 106m2.
• Sipërfaqe verandë e mbyllur 50 m2.
• Sipërfaqe verandë e hapur 100 m2.
• Kati 0.
• Totalisht e investuar.
• Punime cilësore.
• Mobilim modern.
Organizimi:
• Ambient ndenje dhe ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, verandë dhe kopesht, garazh, depo.
Detaje të tjera:
• Apartamenti disponon dokuemnatcion të rregullt hipotekor.
•Vendosur në një ndër zonat më të preferuara të Tiranës, ofrohet lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni !

 • Address TEG
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +