Qera, Apartament 2+1, Shkolla E Kuqe, Tiranë. 400 € /Muaj ID: OPP+28999

 • 400€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, oxhaku

Details

 • Price: 400€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355693489771

Description

Jepet me Qera, Apartament 2+1, tek Shkolla Kuqe, Rruga Haxhi Sina.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 65m2 .
• Kati i 4.
• Orientim jug-perendim.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet.
Cilësime të tjera:
• I mobiluar.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Kubaturë e rregullt.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Me korridor shpërndarës.
• Me sistem kondicionimi.
• Post parkimi kundrejt nje pagese ekstra.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address oxhaku
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +