Qera, Apartament 2+1, Rruga Kosovarëve, Tiranë. 1,000 € /Muaj ID: OPP+29247

 • 1.000€
5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Rruga e Kosovareve, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
qera
5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Rruga e Kosovareve, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 99 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355692985009

Description

Jepet me qera, Apartament 2+1 në rrugën e Kosovarëve.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja e apartamentit: 99m2
• Kati i 1 banim.
• Orientim lindje.
Organizimi:
Ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon.
Cilësime të tjera:
• Bosh.
•Totalisht i investuar.
•Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• I përshtatshëm për banim ose ambient biznesi.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Rruga e Kosovareve, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni / Rr. Kosovareve

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +