Qera, Apartament 2+1, Rruga Ferit Xhajko, Tiranë. 240 € /Muaj ID: OPP+20708

 • 240€
8 Medreseja / Tregu Industrial, Rruga Ferit Xhajko, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Qera, Apartament 2+1, Rruga Ferit Xhajko, Tiranë. 240 € /Muaj ID: OPP+20708

8 Medreseja / Tregu Industrial, Rruga Ferit Xhajko, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 240€

Details

 • Price: 240€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0694054625

Description

Jepet me qera, Apartament 2+1, në rrugën Ferit Xhajko, tek Ish Restorant Durrësi.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 90.
• Kati 4.
• Orientim jug.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon.
Cilësime të tjera:
• I mobiluar.
• Me hipotekë.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Pallat ekzistues.
• Ndriçim natyral.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Rruga Ferit Xhajko, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Medreseja / Tregu Industrial

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +