Qera, Apartament 2+1, Rezidenca Mangalem, Tiranë. 365 € /Muaj ID: OPP+3172

 • 365€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Rruga Ali Demi
qera
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Rruga Ali Demi
 • 365€

Details

 • Price: 365€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355692542681

Description

Jepet me qera, Apartament 2+1, Rruga Hasan Prishtina, Rezidenca Mangalem.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 90 m2
• Kati 3.
• Orientim lindje.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon.
Cilësime të tjera:
• I mobiluar.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Me ashensor.
• Me sistem kondicionimi.
• Mundësi parkimi.
• Ndriçim natyral.
• Kubaturë e rregullt.
• Punime cilësore.
Vendndodhja e pronës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe zonë tepër e preferuar dhe në zhvillim e sipër.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Rruga Ali Demi
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +