Qera, Apartament 2+1, Qendër, Tiranë

 • 350€
Qender

Qera, Apartament 2+1, Qendër, Tiranë

Qender
 • 350€

Details

 • Property ID: 32298
 • Price: 350€
 • Property Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0699599753

Description

Jepet me qera apartament 2+1 në Qendër, pranë Eden Park.

Shtëpia ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri me sipërfaqe totale 100 m2.

Apartamenit është I organizuar në  një dhomë ndenje, ambient gatimi, dy dhoma gjumi dhe dy tualete.

Apartamenti është pjesërisht I mobiluar

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

 • Address Qender
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate
 • 0699599753

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate